Altıntaş Mah. Namık Kemal Cad. Nazilli/Aydın
HAKKIMIZDA

Erkan Isı 2010 yılında Aydın’ın Nazilli ilçesinde kurulmuş, tecrübeli uzman kadrosu, yurt içi dışı güçlü tedarikçileri ve çözüm ortakları ile yenilenebilir enerji ve güç elektroniği sektöründe faaliyet göstermektedir.

Mühendislik, projelendirme, danışmanlık, üretim, eğitim, arge, satış, montaj, saha uygulama, entegrasyon, satış sonrası teknik servis, bakım ve onarım konularında hizmet sunmaktadır.

Kaliteli ve onaylanmış ürünler ile yüksek kaliteli çözümler sunmak ana prensibi olan Erkan Isı tüm çalışmalarında teknik ve ticari olarak müşteri memnuniyeti ve ideal çözümler hedeflemektedir.

Bu amaçla geliştirdiği ve uyguladığı her projede, satışa sunduğu her üründe ve sunduğu tüm hizmetlerde ihtiyacı karşılamaya yönelik teknik olarak en uygun en ekonomik, en güvenilir ve en çevreci çözümler oluşturmaya özen göstermektedir. Güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Erkan Isı; gelen tüm proje ve her müşteri talebinde, uzun işletme ömrüne yüksek güvenirliliğe ve verime sahip ürünler tercih etmektedir. Ayrıca satışını yaptığı ve projelerinde kullandığı tüm ürünler kendi sektöründe kalitesini kanıtlamış markalardır.

Sürdürülebilir kalkınma kavramının büyük önem kazandığı günümüzde; üretim süreçlerinin gerçekleşmesi, yaşamın çağdaş koşullarda devamı ve refah seviyesinin yükselmesi artık kaliteli ve güvenli enerjiye bağlıdır.

Bu doğrultuda Erkan Isı kurumsallaşmış, yenilebilir kaynaklarını etkin bicimde kullanan, çevreye saygın, doğaya dost, ileri teknoloji ve bilgiyi verimliliğe dönüştüren, yenilikçi, ülke ekonomisine katkı sağlayan bir enerji şirketi olmak için çalışmaktadır.

Erkan Isı kurumsallaşmış yapısı ve bölgedeki ağlanması ile kaliteli ürünlerle teknik ve ticari olarak müşteri memnuniyeti ön planda tutarak yenilikçi ve ideal çözümler sunmaktadır.

ZZ
Mühendislik
ZZ
Projelendirme
ZZ
Danışmanlık
ZZ
Teknik Servis
ZZ
Bakım ve Onarım
ZZ
Entegrasyon
ZZ
Satış
ZZ
Montaj
×

Merhaba!

WhatsApp üzerinden sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?